Ogłoszenia

 

OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE

Kwota czesnego za pobyt dziecka w przedszkolu.

Opłaty czesnego na rok 2023/2024 ponoszone przez Rodziców wychowanków Niepublicznego Przedszkola w Budach Głogowskich wynoszą:

 • Opłata za pobyt: 210 zł (dwieście dziesięć złotych 00/100)
 • Dzienna stawka za wyżywienie: 11,80 zł (jedenaście złotych 80/100) 

 

KARTY DO SYSTEMU EDZIECKO

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, iż aby otrzymać karty do systemu czytników edziecko należy  zalogować się na indywidualne konto wchodząc  na stronę  edziecko.edu.pl, podać login oraz hasło (dzieci, które po raz pierwszy przyszły do placówki login i hasło otrzymają od wychowawców grup) – przy pierwszym logowaniu ze względów bezpieczeństwa należy zmienić hasło. Po zamówieniu karty i jej opłaceniu karty zostaną przysłane do przedszkola i przekazane rodzicom. Jednocześnie informujemy, że karty do tej pory używane w innych placówkach nie będą działać.

Dzieci, które już posiadają karty, nie muszą ich zamawiać, jedynie w sytuacji zgubienia lub potrzeby zamówienia kolejnej należy zalogować się również  na stronę  edziecko.edu.pl, podać login (jest to numer karty, którą Państwo posiadacie –  lub po zgłoszeniu zostaną wygenerowane dla Państwa indywidualne loginy. Hasło do logowania otrzymają również Państwo od wychowawców grup.

Każdy użytkownik może się zalogować za pomocą uniwersalnego loginu, nawet jeśli nie posiada kart zbliżeniowych. Adres do logowania: edziecko.edu.pl

login: uniwersalny login lub numer karty lub adres email

/Użytkownik będzie miał możliwość samodzielnego podania swojego adresu e-mail, który będzie jego loginem do systemu, tylko w przypadku zalogowania się numerem karty, ponieważ adres e-mail jest powiązany z daną kartą, a nie kontem użytkownika./

Do konta jest przypisane jedno hasło, które będzie działało z każdym z podanych loginów.

Jeśli chcesz zamówić nowe karty zbliżeniowe, po zalogowaniu się, skorzystaj z modułu Karty, w którym zapłacisz za nie online. Dipol Polska Sp. z o.o. nie przyjmuje od rodziców/opiekunów indywidualnych przelewów dokonanych poza systemem eDziecko, a w razie ich wystąpienia będą one zwracane.

 WYPRAWKA NA WRZESIEŃ:

 • kapcie – na podeszwie antypoślizgowej, wygodne i łatwe do wkładania (podpisane),
 • ubrania na zmianę min. 2 komplety (wszystkie podpisane) do worka w szatni. Wszystkie ubranka dziecka muszą być podpisane, także bielizna i kapcie!
 • torebka na zabrudzone, mokre rzeczy (2,3 szt.),
 • pudełko chusteczek higienicznych (wyciąganych),
 • opakowanie chusteczek wilgotnych,
 • kubeczek  z tworzywa do podawania dzieciom wody, z uchem ( np. z motywem bajkowym).

Wszystkie przyniesione rzeczy zostawiamy w szatni (podpisane) – ubranka w worku, pozostałe na indywidualnej półeczce. Nauczycielowi przekazujemy tylko ukochaną pociechę oraz informację jak długo dziecko będzie pozostawało w danym dniu w placówce.

 Uwagi dotyczące ubierania dziecka do przedszkola

 • Strój w przedszkolu powinien być wygodny – moda nie jest priorytetem 😉
 • Spodnie, spódniczki najlepiej na gumkę, nie za luźną i nie za ciasną.
 • Nakrycie głowy także w okresie letnim.
 • Bluzki z odpowiednio luźnymi rękawami. Dzieci myją ręce z podciągniętymi rękawami, aby ich nie zmoczyć. Gdy rękawy są za ciasne  i nie dają się podciągnąć, dziecku trudno będzie ich nie zalać. Zalecane są również odpowiednio luźne otwory na główkę – to ważne, aby przy przebieraniu nie było ryzyka zaklinowania 😉
 • Buty wyjściowe: bezpieczne (nie klapki, nie drewniaki i nie śliskie), łatwe do wkładania, zapinane na rzepy. Wszelkie inne rozwiązania np. sznurówki, tylko w przypadku, gdy dziecko samodzielnie potrafi je ubrać, np. zasznurować.
 • W dni deszczowe – kalosze, kurtki przeciwdeszczowe z kapturem lub pelerynki.
 • Kapcie na gumowej podeszwie, zapinane na rzepy (z wyjątkiem ortopedycznych). Ułatwiają dziecku samodzielne zdejmowanie  i wkładanie, czyli osiąganie samodzielności w zakresie jego możliwości.
 • Szczególną uwagę  należy zwrócić na sprawność suwaków. Dzieci nie potrafią ich zreperować same, więc opóźnia to, bądź uniemożliwia wyjście do ogrodu całej grupy. Trzylatek z czasem sam zaczyna zapinać i rozpinać suwak, ale musi być on sprawny.
 • Rękawiczki zimą – takie, które dziecko jest w stanie samodzielnie nałożyć, najlepiej z jednym palcem.
 • Wszystkie ubrania dziecka w przedszkolu powinny być oznakowane (imieniem bądź inicjałami), gdyż maluchy często gubią drobne części swojej garderoby, a gdy kilkoro dzieci ma je takie same, nie sposób ich rozpoznać. Dotyczy to też rękawiczek, szalików itp.

Komunikat – oświadczenie dla osoby upoważnionej

Szanowni Państwo

Poniżej link do dokumentu oświadczenia dla osoby odbierającej i przyprowadzającej dziecko z placówki – innej niż rodzic. Dokument należy złożyć u wyznaczonego pracownika w godzinach przyprowadzania/odbioru dziecka.

OŚWIADCZENIE DLA OSOBY UPOWAŻNIONEJ